Maandoverzicht

September 2011

Thursday 1 September

Friday 2 September

Saturday 3 September

Sunday 4 September

Tuesday 6 September

Wednesday 7 September

Thursday 8 September

Friday 9 September

Tuesday 13 September

Wednesday 14 September

Thursday 15 September

Friday 16 September

Saturday 17 September

Sunday 18 September

Tuesday 20 September

Wednesday 21 September

Thursday 22 September

Friday 23 September

Saturday 24 September

Sunday 25 September

Tuesday 27 September

Wednesday 28 September

Thursday 29 September

Friday 30 September

FILMS VAN MAKINO TAKASHI FILMS VAN MAKINO TAKASHI
MAKINO TAKASHIMAKINO TAKASHI

AddThis

Wednesday 14 September 2011 / 20:00

Makino Takashi (1978) behoort tot de nieuwe generatie Japanse experimentele filmmakers. Hij ging in de leer bij de Quay Brothers en brak in 2007 in Japan door met No is E, waarvoor hij op de Terayama Shuji-prijs ontving.
Takashi maakt hallucinerende en immersieve films. Werkend met verschillende filmformaten en telecine-technieken en in nauwe samenwerking met geestverwante muzikanten (zoals Jim O’Rourke), schept hij ervaringen die als drones op oog en oor inwerken.

Eve
JP 2004 – 3’
Een experimentele film waarin Makino zijn filmmateriaal verschillende keren heeft belicht. Eigen soundtrack.

The Seasons
JP 2008 – 30’
Adembenemende experimentele compositie van beeld en geluid door Takashi en musicus Jim O’Rourke. Een film als een permanente flux die in zijn vorm meer doet denken aan een aanzwellende rivier dan aan een film.

The Low Storm
JP 2009 – 15’
Muziek: Lawrence English

Still in Cosmos
JP 2009 – 18’
De samenwerking tussen Makino en drone-muzikant Jim O’Rourke resulteert opnieuw in een krachtige film die je als een verdichtend universum omsluit. In 18 minuten ervaren we het leven ten volle, van geboorte tot dood en eeuwigheid.

In Your Star
JP 2011 – 25’
Muziek: Machinefabriek